PMS5003T G5T lazerio dulkių, temperatūros, drėgmės du-in-one

€17.59

Reitingas 

Nauja

Yra sandėlyje

Dalintis

PMS5003T G5T lazerio dulkių, temperatūros, drėgmės du-in-one Nemokamas pristatymas PLANTOWER G5T/PMS5003T Jutiklis + kabelis

Pagrindinės charakteristikos

* Nulio klaidingo pavojaus signalo lygis

*Realaus laiko atsakas

* Teisingo duomenų

* Minimalus skiriasi dalelių diametras :0.3 staliuko

*Aukštos anti-trukdžių eksploatacinių savybių dėl patentų struktūra šešių pusių ekranas

*Neprivaloma kryptimi oro įleidimo ir išleidimo angos, kad būtų galima pritaikyti skirtingos konstrukcijos

Apžvalga

PMS5003 rūšies skaitmeninę ir universalus kietųjų dalelių koncentracijos jutiklis, kuris gali būti naudojamas siekiant gauti skaičius suspenduotų kietųjų dalelių kiekis ore, aš.e.kietųjų dalelių koncentracija, ir išvesti juos į formą, skaitmeninė sąsaja.Šis jutiklis gali būti įdėta į kintamojo priemonės, susijusios su suspenduotų dalelių, oro ar kitų aplinkos gerinimo įrengimai pateikti teisingi duomenys apie koncentraciją laiku.

Veikimo principas

Lazerio sklaidos principas yra naudojamas toks jutiklis, t. y.gaminti sklaidos naudojant lazerio skleisti sustabdyti dalelių į orą, tada rinkti išsklaidant šviesą tam tikro laipsnio, ir galiausiai gauti kreivė išsklaidant šviesą bėgant keičiasi.Galų gale, lygiavertis dalelių skersmuo ir skaičius, įvairių dalelių, kurių skersmuo, vieneto tūris gali būti skaičiuojamas mikroprocesorius remiantis MIE teorija.Prašome rasti funkcinė schema kiekvieną jutiklis 1 Paveikslėlyje, taip.

1 pastaba: Maksimalus diapazonas reiškia, kad didžiausią produkcijos vertė KD2.5 standarto duomenys yra ne mažesnis nei 1000.

2 pastaba:"KD2.5 standarto duomenys" - tai "data2" priedėlyje.

utput rezultatas

Daugiausia produkcijos kokybė ir skaičius, kiekvienos dalelės su įvairaus dydžio tūrio vieneto vieneto tūris dalelių skaičius yra 0,1 L ir masės vienetas koncentracija yra μ g/m3.

Yra du variantai skaitmeninė išvestis: pasyvus ir aktyvus.Numatytasis režimas yra įjungtas po įjungimo.Šiuo režimu jutiklis būtų siųsti serijos duomenų į priimančiosios automatiškai .Aktyvusis režimas yra padalintas į dvi dalis-režimai: pastovus režimas ir greitas režimu.Jei koncentracijos pokytis yra mažas jutiklis būtų paleisti į stabilaus režimo su nekilnojamojo intervalas 2,3 s.Ir jei keisti-tai didelis jutiklis turėtų būti pakeistas taip, kad greitai režimas automatiškai intervalas 200~800ms, didesnės koncentracijos, trumpesniu intervalu.

Žymos: plantower dulkių, lm35, nova pm, pms5003 jutiklis, arduino širdies ritmas, lazeriniai linijiniai jungiklis, lm35dz, metalo jutiklis, pms7003, vaikų temperatūros jutiklis

Naudojimas Vartojimo Jutiklis
Teorija Optinis Jutiklis
Medžiaga Mišinio
Tipas Biosensor
Modelio Numeris PMS5003T
Galia Skaitmeninis Jutiklis
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null

Nemokamas pristatymas

Jums taip pat patiktų